2

Помисливме, можеби Ви треба мотивација за да го прегрнете летото со обете раце и да се препуштите на магијата на сончевата сезона. Следува интересен спој на летни фотографии и цитати за летото поради кои уште денес ќе одлучите да го уживате со сите сетила. Дали со изборот за летен одмор, дали со попладневното кафе во Вашиот двор или тераса придружени со ладен пијалок и книга – останува да одлучите сами. И не заборавајте: летото е најубава варијанта на се’ што можете да си замислите!

1

3

4

5

7

9

10

11

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛетна куќа за одмор
Следна објаваВодни авантури | Eric Zener
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ