Нескафе аларм е 3Д испринтано капаче со 7 различни звуци коe се гаси откако ќе ја отворите Нескафе теглата и ќе го започнете денот со кафе. Лимитираната едиција е изработена во партнерство со Publicis Mexico и креативното студио NOTLabs. Одлично будење за сите љубители на доброто кафе. Погледнете.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСтил и комфор во 34м2
Следна објаваВидео | Убавината во сурфањето
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ