Ајде да заборавиме малку да лудото ладно време и замислете дека сте на Малдивите, или Хаваите. Која би била Вашата омилена дневна активност? Доколку го гледате видеото погоре, не веруваме дека ќе размислувате долго.

Сурфањето е совршено за сите оние кој уживаат во екстремните спортови. Синиот океан, топлото време и ветрот нудат идеална “сурферска” атмосфера. По ова видео ќе посакате да научите да сурфате. :)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваNESCAFÉ аларм
Следна објаваThe Common Linnets наградени за новиот албум
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ