Без разлика дали се љубители на тетоважите или не, фотографиите што следат ќе го привлечат Вашето внимание. Благодарение на Chennye Randall имаме можност одредени личности да ги видиме во друго издание. Од членови на кралското семејство, претседателот Кенеди и првата дама, актери, музичари сите се прекриени со тетоважи. Што мислите, им одговараат?

34

33

32

31

30

29

28

27

25

24

23

40

22

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПоткровје од 70 метри квадратни
Следна објаваЉубов во времето на рекламирање
Членот на креативното семејство кој ја перцепира уметноста како експресионистичка и прогресивна категорија. Со фотографска меморија и селективно избирање и величање на големите уметници, успешно ја промовира креативната страна на животот. Како застапник на уметничките вредности во разнообразност, вистинското креативно освежување и инспирација го бара во историски маркантните показатели на уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР