За сите колекционери и љубители на Лего и серијата Breaking Bad, дизајнирана во ограничен број од Citizen Brick. “Superlab Playset” се состои од 500 Лего коцки со препознатливи предмети од серијата како и куклички од главните ликови.

01

02

03

04

05

06
08

СПОДЕЛИ
Претходна објаваШапките на Лејди Гага
Следна објава„I believe“ во преработка на Петар Малинов
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР