Принцот Хари и Меган Маркл го покажаа својот син!

Принцот Хари и Меган Маркл го покажаа својот син!

Првите слики од најпопуларното бебе во Британија се објавени: принцот Хари и Меган Маркл го покажаа својот син.

princ hari, megan markl, beba

Бебето е завиткано во бело ќебе и со бела капа на главата, додека во рацете го држи неговиот татко принцот Хари.

princ hari, megan markl, beba

Мајката, Војвотката на Сасекс изјави дека сега има “двајца најдобри мажи на светот” и дека е бескрајно среќна.

princ hari, megan markl, beba

 Таа откри дека бебето е мирно и спие цело време, и дека првите денови беа извонредни.

princ hari, megan markl, beba

– “Родителството е неверојатно. Поминаа само неколку денови и ние сме воодушевени” додаде таткото, принц Хари.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКонцерт за паметење на Лени Кравиц во Скопје
Следна објаваКоја е тајната на успешните врски?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР