🌻 ПРОЛЕТНО БУДЕЊЕ ВО ТРИ 🌼

Оваа пролет ја посветуваме на книгите за инспирација и личен развој, за страниците што го будат најдоброто во нас. Почнувајќи од денес, па сè до крајот од месецот, во нашите книжарници ќе ве пречека издвоена понуда од квалитетни и актуелни наслови по супер цени, за кои сме убедени дека ќе ви донесат уште повеќе ведрина во периодот што следува. Започни од себе и дојди во ТРИ да си одбереш книга за пролетно духовно освежување!
 
Разбуди го најдоброто во себе со нашите пролетни препораки! 
Пролетно будење во ТРИ
СПОДЕЛИ
Претходна објава5 нови модели на Zara чанти!
Следна објаваНеобичен брачен пар од Јапонија!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР