Овој брачен пар од Јапонија е хит на Инстаграм со своите беспрекорни координации на бои и идентични модели.

На зедничкиот Инстаграм , секојдневно објавуваат фотографии, а скоро секогаш позираат пред различни позадини од ресторани, шеталишта па се до сопствената надворешна врата.

На секоја фотографија стојат еден до друг, така да без проблем можат да го покажат раскошот на своите модни коминации. Од нивните кошули и блузи па се до чевлите, овој совршено облечен пар е инспирација за многу луѓе низ светот.

СПОДЕЛИ
Претходна објава Книги: Пролетно будење во ТРИ
Следна објаваVictoria’s Secret – колекција на костими за капење 2019!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР