По тригодишно отсуство, овој познат бренд на долна облека се враќа во категоријата на костими за капење, во вистинско време пред лето 2019. Ангелите Сара Сампајо, Јасмин Тукс, Лаис Рибеиро и Барбара Палвин позираат на фотографиите за кампањата.

Новата колекција на костими за капење нуди изобилие на многу нови дезени и стилови, вклучително и анимал принт и цветни детали.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеобичен брачен пар од Јапонија!
Следна објаваЛондонскиот бренд `KITRI` го престави пролетниот модел “Jody“
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР