Лондонскиот бренд `KITRI` чии креации се омилени помеѓу модните инфлуенсери и блогерки, но и обичните жени секоја сезона изненадуваат со новите дезени на пролетни фустани. Прекрасни и едноставни, фустаните воодушевуваат со својата лежерност и женственост.

За оваа пролет брендот го лансираше моделот`Jody`. Миди фустан на преклоп во зелена боја со принт на цреши. Подеднакво изгледа елгнтно во комбинација со бели чизми и кожена кратка јакна, но и со бели патики. Цената на истиот е 165 фунти.

Погледнете како изгледа!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР