Лондонскиот бренд `KITRI` чии креации се омилени помеѓу модните инфлуенсери и блогерки, но и обичните жени секоја сезона изненадуваат со новите дезени на пролетни фустани. Прекрасни и едноставни, фустаните воодушевуваат со својата лежерност и женственост.

За оваа пролет брендот го лансираше моделот`Jody`. Миди фустан на преклоп во зелена боја со принт на цреши. Подеднакво изгледа елгнтно во комбинација со бели чизми и кожена кратка јакна, но и со бели патики. Цената на истиот е 165 фунти.

Погледнете како изгледа!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваVictoria’s Secret – колекција на костими за капење 2019!
Следна објаваДезен на плочки инспириран од симоболот на бесконечноста!
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР