Користејќи ги само најдобрите материјали, London Basin Company создава уникатни и убави уметнички дела.

Секој од нивните порцеланските мијалници е рачно изработен со користење на различни техники и украсен со дизајни инспирани од целиот свет.

Споделувајќи ја страста за внатрешен дизајн и желбата да бидат опкружени со убави нешта, дизајнерите креираат мијалници кои ги преобразуваат бањите во прекрасни простори.

Погледнете како лондонскота компанија може да додаде безвременски пресврт во внатрешноста на вашата бања.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКако да постигнете smart casual изглед?
Следна објаваКреативни чинии за среќа!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР