Од сега па натаму, календарот на Kylie Jenner официјално е во продажба за 2019 година, за што е неопходно да се платат 15 долари.

Популарната реалити ѕвезда и дизајнерка Kylie Jenner позираше пред објективот на  фотографот Greg Swales и секој месец на календарот ја краси една од нејзините фотографии.

Календарот може да се купи преку нејзината веб-продавница, каде што веќе одамна се наоѓаат разни предмети со нејзиниот лик од мобилен телефон до чорапи.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСлавимир Стојановиќ Футро – специјален гостин на 11. Скопје постер фестивал
Следна објаваПовеќе од 120.000 луѓе за време на Black Friday во Skopje City Mall
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР