Барби куклите се инспирација на американската реалити ѕвезда и моден дизајнер Kylie Jenner во текот на целата оваа година, но Ноќта на вештерките беше одличен повод за маскирање во Барби.
Таа на социјалните мрежи ги прикажаа фотографитте на кои изгледа како куклата Барби.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршени трпезариски маси за двајца!
Следна објаваOscar de la Renta венчаници за есен/зима 2019 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР