Дијамантите се навистина “најдобри пријатели на жените”, а за тоа сведочи и оваа кампања.

Луксузниот накит на Graff Diamonds, ја ангажираше Ophelie Guillermand за главна ѕвезда на кампањата, насловена како ‘Work of Art’ со прекрасен накит изработен од дијаманти, сафири и рубини.

Ophelie Guillermand позира пред апстрактни слики во атрактивни и елегантни фустани.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам: Популарни декорации во тропски стил!
Следна објаваCole & Son и Fornasetti – два најпознати бренда од светот на декорот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР