Ова лето, заборавате на огромните еднорози, фламинга и гумените крофни, бидејќи Disney ја претстави совршената летна “Pool Party” колекција, инспирирана од омилените ликови на анимираниот филм “Малата сирена”.

Во соработка со Oh My Disney, најпопуларниот бренд на светот, ни нуди различни производи кои ќе ја надополнат секоја летна забава, без разлика дали сте на базен или на плажа.

Пешкири во облик на опашка на сирена, сирена-хулахопки, влечки, се само дел од оваа Disney морска колекција, а покрај овие облеки има и парчиња наменети за забави покрај базени – како Bluetooth звучници и преслатки гумени држачи за чаши со облик на морски коњчиња.

Ова лето знаеме каде сакаме да бидеме – таму каде што се сирените.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУникатен Jaquet Droz часовник од 1.05 милиони долари!
Следна објаваПатување: Paradiso Ibiza – уметнички хотел со многу стил!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР