Brick Yourself LEGO е проект со кој можете да ја нарачате вистинската верзија на LEGO себе.
Ако сакавте да станете дел од светот на ЛЕГО како дете, сега е можно.

Тоа што треба да направите е да влезете во страната Firebox и да ги наведете карактеристиките на вашата личност, облека, хоби, миленичиња, работа и додатоци без кои не можете да го замислите автентичниот стил. Потоа внесете ја сликата, додадете го името или дури и забавен текст кој ја опишува вашата фигура и почекајте Firebox да ја достави вашата мини верзија на вашата домашна адреса.

LEGO Brick Yourself не е само одличен начин да направите необична декорација за вашиот стан, исто така е одлична идеја за оригинален подарок, па покрај фигурата можете исто така да одберете и привезок за клуч со персонализирана LEGO фигура за пријателите да ве носат секогаш со нив.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршен труднички одмор!
Следна објаваMichelangelo Buonarroti-најмаркантната фигура на ренесансната уметност!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР