Image may contain: sky, tree and cloud

Nathan Colantonio е фотограф од Торонто кој користејќи предмети и пејсажи создава надреални фотографии преку кои испраќа порака. Тој прави неколку фотографии кои потоа ги обработува и спојува во една генијална идеја. Повеќе за неговата работа можете да дознаете на Instagram.

Image may contain: sky, outdoor, nature and water

No automatic alt text available.

Image may contain: sky, cloud, ocean, outdoor and nature

Image may contain: phone, ocean and water

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп за ден 12.05.2018 година!
Следна објаваDua Lipa во новата кампања на Patrizia Pepe!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР