Пејачката Dua Lipa повторно се најде во улога на амбасадорка на брендот Patrizia Pepe, за кампањата пролет/лето 2018 …

Италијанскиот бренд фотографиите за својата последна кампања ги направи во метро во Њујорк.

Dua Lipa позира во елегантни и заводливи стилови, вклучувајќи јакни со качулки, проѕирни фустани и сечени блејзери.

Во комбинација со статусни чанти и високите потпетици кои се декорирани со пердуви,оваа бринета сјае на секоја слика.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНадреалните фотографии на Nathan Colantonio!
Следна објаваУникатен мебел со тапацирани делови!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР