Image may contain: one or more people, people standing, sky, mountain, outdoor and nature

Little Shao е препознатлив по неговата работа со документирање на урбаната танцувачка сцена. Тој има соработувано со Justin Timberlake, Chris Brown и Beyonce, а неговиот серијал е инспириран од внатрешната сила која доаѓа со танцувањето.

Image may contain: one or more people, shoes and outdoor

Image may contain: one or more people and shoes

Image may contain: one or more people, shoes and outdoor

Image may contain: one or more people, people sitting, shoes and night

Image may contain: 1 person, outdoor

Image may contain: one or more people and outdoor

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава10 фаворити од H & M за пролет 2018!
Следна објаваКолачи кои личат на мермер и бетон!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР