Image may contain: sky and outdoor

Magda Chudzik направи прекрасен серијал од Краков во Полска каде живее веќе три години и резултатите од магливиот град се неверојатни!

Погледнете…

Image may contain: bridge, sky and outdoor

Image may contain: bridge, outdoor and water

No automatic alt text available.

Image may contain: bridge and outdoor

Image may contain: sky, bridge, outdoor and water

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: sky, bridge, outdoor and water

No automatic alt text available.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСпектакуларна резиденција во Портофино!
Следна објаваНајексплицитен фустан на Zara досега!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР