За денот на вљубените, брендот подготви специјална колекција во магични тонови, како црешово црвена и пастелно розова. Ултра женствени, секси парчиња кои овој ден ќе го направат полн со едноставност, деликатност и сензуалност.

Она што се издвојува се класичните пиажами со романтични пораки на џебовите. Следејќи ги најновите трендови, брендот ги претставува и  триаголните градници, со тантела и провидни делови – ексклузивни производи со одличен квалитет.

Womensecret-VALENTINES (12)

Womensecret-VALENTINES (4)Womensecret-VALENTINES (7)Womensecret-VALENTINES (3)

Womensecret-VALENTINES (5)

Womensecret-VALENTINES (11)

Womensecret-VALENTINES (10)

Womensecret-VALENTINES (8)

Womensecret-VALENTINES (1)

Womensecret-VALENTINES (6)Womensecret-VALENTINES (9)

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРенесансниот замок Розенберг во Копенхаген!
Следна објаваH & M Studio на модната недела во Париз!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР