Ако пластичната елка не ви е опција, ананасот е генијална идеја!

Иако на прв поглед изгледа како чудна идеја, по кратко размислување, можеме да заклучиме дека е практична. Сопствениците на мали станови со оваа идеја добиваат алтернатива за елката, или пак, може да послужи како декоративен објект во било кој простор.

Ананасот делува ефектно било каде да го поставите, од масичката за кафе во  дневната соба, па се до работната површина во кујната.


СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајубавата улична библиотека во светот се наоѓа во Бугарија
Следна објаваБоја која секоја модна комбинација ја права скапа!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР