Животот требада се помине во добро друштво…

Новогодишните праниците пристигаат и бидејќи сме свесни дека нема празници без вистински пријатели, најдовме на интеренет интересен подарок кој ќе го загрее вашето срце. Џемпер за двајца – што значи дупла забава за празниците.

Украсен со снегулки, sвезди или весели ирваси, овие џемпери се совршена работа која можете да ја носите на сите зимски забави. Затоа изберете ја својата најомилена личност – својот партнер, најдобар пријател, пријателка, брат или сестра и набавете го овој забавен џемпер.

Дизајниран е со два отвора за врат и два за ракавите. Очигледни ќе морате се да работите заедно да пиете пијалок, уживате во храната, да играте, но секако тоа нема да ви биде проблем….па нели сте си најблиски?

Џемперите Truffle Shuffle се појавија во Англија и се продаваат со брзина на светлината. Но, забавата продолжува…

Доколку и вие сакате џемпер за двајца, побарајте го на Etsy.com!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВо последната седмица од 2017… Public Room 
Следна објаваВинтиџ моторот на BMW со нов дизајн!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР