Папучите се домашни обувки кои веројатно ретко ги купувате самите за себе. Можеби си велите…зошто да трошите пари на домашни папучи кои ги носите само дома? Меѓутоа, штом еднаш ќе купите добар пар папучи, големи се шансите дека ќе обожувате да ги носите повеќе од било кој друг чевел.

Зимата е време кога домашните топли патики се навистина потребни, бидејќи покрај тоа што изгледаат одлично, ве заштитуваат од студот и ве чуваат од болест. Исто така, тие се добар новогодишен и божиќен подарок, бидејќи се многу слатки и нема да потрошите многу пари на нив. Ако барате интересни и топли домашни зимски патики за себе или за некој друг, инспирирајте се од нашата галерија.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСупер здрава храна: Алга Chlorella или “зелена крв”!
Следна објаваТвидот никогаш не излага од мода!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР