Баш кога започнавме да се прашуваме кога ќе се објави музичко видео од некоја од нумерите на најновиот божиќен албум на Sia, излезе спотот на „Santa’s coming for us“.

Со позната актерска екипа, J.B. Smoove, Dax Shepard, Kristen Bell, Henry Winkler, Susan Lucci, Sophia Lillis, Wyatt Oleff и Caleb McLaughlin, се подигнаа стандардите уште повисоко, а нејзиниот стил е непокорлив!

Image may contain: 1 person, smiling, standing, indoor and text

Баш како за Божиќ, темата се семејните вредности, но во една убава скромна средина со акцент на Холивуд во 50-тите.

Како Вам Ви се допаѓа?

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР