Image may contain: 1 person, outdoor and indoor

Со максимално потенцирање на деталите, архитектурата и самата брзина на животот во градот, Mike Myers го документира темпото на Чикаго со неверојатни фотографии. Со цел да ја запази целосната перспектива, тој користи дрон и ни ги нуди воодушевувачките погледи кои го одземаат здивот.

Image may contain: sky, cloud, skyscraper and outdoor

Image may contain: sky, cloud and outdoor

Image may contain: plant and outdoor

Image may contain: sky, bridge, cloud and outdoor

Image may contain: sky, cloud and outdoor

Image may contain: night and outdoor

Image may contain: cloud, sky and outdoor

Image may contain: outdoor

No automatic alt text available.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПразнична магија во режија на Zara Home!
Следна објаваБуба столиците ги гледаме насекаде, која е нивната приказна?
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР