Иако е само почеток на ноември, многу брендови веќе ги презентираа своите колекции за претстојните празници. Откако H&M и IKEA нè воодушевија со нивните празнични колекции, истото го направи и Zara Home.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеделен репертоар на Драмски театар (06.11. – 12.11.2017)
Следна објаваMike Myers | Животот во Чикаго
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР