Дозволете да Ви го претставиме првиот победник на нашиот неделен  фото натпревар на Instagram, Ивана Паункова.

Ивана се занимава со фотографија веќе шест години, зад себе има соработка со модни блогерки и искуство со фотографирање на настани. Победничката фотографија е едитирана е со Lightroom и претставувала особен предизвик да се направи за Ивана, која има страв од височини.
За соработка со Ивана, можете да ја контактирате на нејзиниот меил (paunkova.ivana96@gmail.com) или пак на нејзиниот Instagram.

За да учествувате на нашиот неделен натпревар треба само да не означите на Вашата фотографија (@divian.arts) и во описот да го вметнете нашиот хаштаг (#divianarts).

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКако интровертите го минуваат викендот?
Следна објаваПрва работа што блогерките за убавина ја прават наутро!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР