Серијалот на Reinhard Görner ќе ја разбуди желбата во Вас повторно да читате! Во овој серијал Ви ги претставуваме најубавите библиотеки во цела Европа! Од Мадрид до Штутгард тој ги документира модернистичките и класицистичките ентериери каде се раѓа знаењето и науката!

Image may contain: indoor

Image may contain: indoor

Image may contain: people sitting and indoor

No automatic alt text available.

Image may contain: indoor

Image may contain: indoor

No automatic alt text available.

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

Image may contain: 1 person, indoor

Image may contain: indoor

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеделен хороскоп од 25.12. – 31.12.2017 година!
Следна објаваClutch торбичките се минато, сега носиме bucket торби!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР