Mikko Lagerstedt постојано изненадува со серијали на неговата татковина Финска. Метеори минуваат низ полното ѕвездено небо, додека фригидни водопади се појавуваат во неодоливата природа. Можеби оваа зима ќе биде совршена за посета на оваа скандинавска убавица, зарем не?

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваNiaz Uddin | Пејсажи од птичја перспектива
Следна објаваНова македонска телевизиска серија – ТВ Бок
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР