Овој прекрасен хотел наречен Myconian Avaton resort, се наоѓа на познатиот остров Миконос, на песокот на прекрасната плажа Елиа …

Пејзажот на овој дел од светот се вклопува совршено со сите древни митови и модерни легенди, создавајќи хармонична атмосфера како од светот на бајките. Овој хотел е нешто како чардак ни на небо ни на земја, ниту на море.

Spektakularni hotel na MikonosuСвоите гости ги поканува, да од прва рака го почувствуваат шармот, убавината и софистицираноста на овој елегантен остров на Егејското Море. Од секоја соба, базен и трпезарија можете да уживате во погледот на морето, кое е моќно и фасцинантно.

Spektakularni hotel na MikonosuНеверојатните апартмани на Аватон хотелот, располагаат со елегантни бањи и балкони опремени со кади-џакузи, додека ексклузивните вили кои им се достапни на гостите имаат и свои сопствени бесконечни базени, ал фреско јадење и бројни hi-tech опции. Во прилог на ова, постојат базени за таласотерапија, парни бањи, топ бањи и фитнес сала.

Spektakularni hotel na MikonosuМораме да признаеме дека ова е повеќе од обичен луксузен хотел на плажа, бидејќи претставува вистински рај на земјата со сместување од прва класа и ексклузивни и привилегирани услуги, каде што релаксирачка атмосфера и импресивни погледи им овозможуваат на секој гостин незаборавно искуство.

Spektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na MikonosuSpektakularni hotel na Mikonosu

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЈа видовме новата колекција Studio на H&M!
Следна објаваНајдобрите парфеми за оваа есен!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР