Слушалки за кралици!

Related image

Lit Headphones се рачно изработени слушалки кои се дизајнирани од уметницата Lisа Campbell.

Слушалките се во облик на круна украсени со кристали и бисери, достојни за секоја кралица. Кралската слушалки се достапни во 6 различни бои и се направени поединечно за секој клиент. Цената на слушалките е 499 долари, а моментално се намалени на 299 долари. Тие се достапни на официјалната страница на Lit Headphones.

Image result for Lit Headphones

Image result for Lit Headphones

Image result for Lit Headphones

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава„Мрдни со прст“ за донација на училиштен прибор оваа недела на Школка
Следна објаваЛуксузна Versus Versace колекција за есен/зима 2017-18!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР