Компанијата Brummel, секогаш претставува парчиња на мебел облечени со стил, елеганција и оригиналност …

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood е нивниот најнов избор кога станува збор за создавање на стилски и елегантни парчиња, а претставува специјално обработено дрво со модерна технологија, украсено со природни материјали кои произведуваат необични ефекти базирани на природни бои.

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Тоа е еден многу интересен материјал кој совршено одговара во било која средина, без разлика дали тој се користи како база или контрастна нота на различни бои, во совршена хармонија со темните и светлите нијанси.

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Луксузен кревет со Rock Wood завршни детали, потенцирани со LED осветлување.

Rock Wood – elegantni materijal za svaki dom

Мора да признаеме – сите овие ентериерни решенија се феноменално акцентирани на овој начин, станувајќи must-have парчиња во сите модерни, традиционални, класични и елегантни средини.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДали сте подготвени за нова визија на љубовта?
Следна објаваНајдоброто пријателство меѓу девојче и куче
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР