Мартин Бруно направи уникатен серијал во кој преку едноставни и ефикасни форми му дава живот на универзумот. Боите се светли и привлечни, нивната природа е всушност покана за патување во дестинации кои го менуваат човекот на подобро. Бруно додава нежна нијанса на елеганција на фотографиите која и тоа како придонесува за луксузниот сјај. Фотографии кои се противат на клишето и кои ослободуваат нови хоризонти, со цел да Ве предизвикаат да ја пронајдете својата храброст.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУникатен лустер инспириран од природата!
Следна објаваИнститутот по Молекуларна Фармација во Тајван во ново руво
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР