Русите, spinner-от го обложија со злато.

“Овој модерен, оригинален и едноставен додаток во вашите раце ќе го привлече вниманието и ќе им пренесе порака на другите за вашиот ироничен поглед на светот, за вашиот мир и мудростите кои ви доаѓаат, природно и со леснотија, токму како spinner-от во ваши раце”, стои на официјалниот веб-сајт на брендот Caviar.
Рускиот луксузен бренд на накит Caviar е одговорен за најскапиот spinner на светот, потполно обложен со злато.

Ако овој стандарден spinner од 5 долари не ви е доволно “луксузен”, постои и разумна руска верзија со дијаманти…

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМакси фустан за лето без грижи!
Следна објаваНеделна програма во Јавна Соба
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР