Ви пречат ли запуштените јавни простори во Скопје?

Baner- Doteraj go Skopje-faza2 -05

Пишете ни каде сакате да садиме заедно на www.error501.mk

***

Освежете се со ладен коктел, цело лето, за 100 ден!

2
***

Сте ги погледнале ли што имаат ново македонските дизајнери?

cover
***

19.07. // 19:00 – Професионален Фенг Шуи консалтинг

Feng Shui
***

21.07. // 20:00 – BBQ Party #8

b2
***

22.07. // 22:00 – Saturday in Public Room

s2
***

Отворени сме за вас уште две седмици, а потоа ќе затвориме на кратко за нашиот тим да ги наполни батериите…

Cover2
СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајскапиот spinner на светот!
Следна објаваНебески базени за сите – нов тренд во Дубаи!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР