Станува збор за фотографија поврзана со приказната на Вироника Голден, која е инаку автор на фотографијата. Таа и нејзиниот сопруг долги години не можеле да имаат деца и најпосле, преку вештачко оплодување го добиле својот син. Вироника вели дека секојдневно се восхитува на тоа како децата го гледаат светот околу нив и како во нивните очи обичните работи стануваат необични и волшебни.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗлатната долина на Мајорка!
Следна објаваЦветна инспирација од Normann Copenhagen x Poppykalas!
Креативната страна на животот под поинаков агол, каде важи правилото "less is more" е она што го опишува овој член на креативното семејство. Со оптимистичен пристап и позитивна енергија, сиот труд го насочува кон доброто и инспирацијата, кон вистинските вредности; како што е уметноста и квалитетниот креативен израз. Со поедноставување на животот, стои рамо до рамо со останатите креативци во тимот на Divian Arts.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР