Хотелот Тhe VIEW Lugano e место од соништата…

Со прекрасен поглед на езерото Лугано, овој шармантен рај на врвот од брдото, претставува луксузен животен стил. Откако е отворен во 1997 година, овој хотел на своите гости им нуди неверојатни сензации, совршено место надвор од градот.

Хотелот се наоѓа над прекрасното езеро Лугано, во престижниот дел Paradiso Hill со 18 големи апартмани, кои се спектакуларни од секој агол, штом ќе ги видите.

Hotel koji vam mami osmeh

Хотелот се наоѓа над прекрасното езеро Лугано, во престижниот дел Paradiso Hill со 18 големи апартмани, кои се спектакуларни од секој агол, штом ќе ги видите.

Hotel koji vam mami osmeh

Hotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmeh

Извонредниот VIEW ресторант во овој хотел е спремен да ги разбуди сите ваши чула со иновативните и превкусни специјалитети, одличната услуга и фантастична атмосфера. Кога еднаш ќе го доживеет ова искуство, елегантниот хотелски бар ќе биде идаелна локација за уживање во еклектичната понуда на коктели пред спиење.

Hotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmeh

Hotel koji vam mami osmehСепак, ноќта ќе биде се уште млада за некои, затоа ви советуваме да се упатите кон хотелскиот спа центар, каде ќе бидете размазени и ќе ви угодуваат до бескрај. Таму ќе ги пронајдете сауната и амамот, солената соба, таласотерапијата и многу други привилегии. Сигурни сме дека ќе бидете импресионирани!

Hotel koji vam mami osmehHotel koji vam mami osmeh

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурот на Met Gala 2017!
Следна објаваЛондонски пентхаус од соништата!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ