Порталот BoredPanda, собрал повеќе од  150 интересни честитки за Денот на вљубените, а ние ги одбравме најзабавните. Можеби и вам ќе ви помогнат да ја изразите љубовта на забавен начин, без претерана романтика!

Во нашата галерија ќе најдете честитки кои се урнебесни, дрски, инспирирани од познати личности, филмови и серии или пак имаат интересно двосмислено значење. Која е вашата омилена?


 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНутриционистите потврдија: Ова се најдобрите намирници за губење на килограми!
Следна објаваМени на елементите: Дизајн за кулинарската естетика
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР