Светската пеачка sвезда Beyonce објави фотографија на Instagram, со која најави дека таа и нејзиниот сопруг Jay Z очекуваат бебе, односно близнаци.

Beyonce и Jay Z имаат едно девојче Blue Ivy.  Под фотографијата на која го држи трудничкиот стомак со тул на главата и во долен веш, со цвеќе во заднина, музичката дива напиша…”Би сакала со вас да ја поделам мојата љубов и среќа. Благословени сме со близнаци.”Нека е со среќа!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеобична куќа во Нов Зеланд
Следна објаваСовремени италијански кујни
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР