Кога патуваме и при тоа престојуваме во некој хотел, сите ние посакуваме да имаме “соба со поглед”, без разлика дали станува збор за престој во некоја од големите светски метрополи или пак некое приморско место. Избравме за вас неколку убави фотографии со убав поглед!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАнкциозноста преку очите на Felipe Feca
Следна објаваМаса од дрво, старо 50 000 години!
Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР