Enfuse е генијален чајник кој ќе ви помогне да направите чај по ваш вкус. Секој Enfuse апарат има 4 одвоени прегради кои можете да ги наполните со своите омилени чаеви или со зачини. Посилен? Недоволно горчлив? Кисел? Со млеко или со павлака? Нема проблеми! Чајникот Enfuse ви овозможува секој пат да ја земете во раце, вашата совршена шоља чај.

Со притисок на копчето, чајникот Enfuse ќе пушти половина лажичe од одбраниот чај во долната посуда.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИмагинарни куќи од познатите цртани филмови
Следна објаваБал под маски, (најатрактивните дестинации во светот)
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР