Новогодишните празници се пред врата…а вие немате идеја како да ги спакувате подароците оваа година? Нема место за паника. Ви претставуваме 10 екстра, специјални начини на пакување и декорирање на новогодишните подароци – едноставно, брзо и ефикасно. Направете го тоа како професионалци и во нашата галерија најдете инспирација и некоја идеја, кои како да се креирани да импресионираат, а вам да ви ја олеснат работата.

gift-wrap-6 gift-wraping-personalized gift-wrap-printedribbon-1 gift-wrap-scarves wrap-gift-5 wrap-gift-7 wrap-gift-8 wrap-gifts-1 wrap-gifts-3 wrap-gifts-9

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗимска магија во каталогот на Fashion Group
Следна објаваПромоција на „Никој не рече дека ќе биде лесно“ – Коста Петров
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР