Малку забава!

nashville-competition-20161950-57d077b58f661-700 gap-002278-57d0771c1382e-700 gap-002297-57d07727c56a0-700 gap-002312-57d0772ee7a4a-700 gap-002321-57d07739a6310-700-1 gap-002363-57d07749d394f-700 gap-002384-57d0774e43aaf-700 gap-002460-57d07767cd5cc-700 gap-002479-57d077768ba4e-700

СПОДЕЛИ
Претходна објаваChristian Louboutin од сега има и линија на парфеми!
Следна објаваМодерна мобилна куќичка од соништата!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР