Кога станува збор за љубов, животните често знаат да ни одржат лекција од есенцијално значење. Љубовта е универзална и никогаш не е за поседувањето, туку за грижата. Љубовта е несебична.

Со цел да Ви го разубавиме уште повеќе овој убав ден, погледнете ги фотографиите од животни кои се бакнуваат и ни докажуваат дека бакнежите не се само за луѓе.

000001

0000002

76

87

234

645

864

876

936

943

2435

4564

7632

7644

7654

9685

56343

63465

76543

246432

432432

876543

СПОДЕЛИ
Претходна објаваTwelve Moons of Jazz во Public Room
Следна објаваНеделен репертоар на Драмскиот театар (15.02 – 21.02)
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР