Драги ученици спремни ли сте за нов почеток на учебна  година!? Можеби сте уморни од носење на вашата полна чанта и ви е тешка?! Познатиот бренд за школска опрема “Backpacks” ќе ви помогне да одберете убав модел на ранец. Ви прикажуваме дел од нивната најнова колекција за 2015 година.

Ви посакуваме среќна и успешна учебна година!!

Vans Moncler- Freitag- Jansport Fendi PORTER-YOSHIDA-CO Y-3 cfc01_001_1_1 Grafea1

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршена симетрија на плажа
Следна објаваНовиот H&M x Balmain фустан, го запали модниот свет!
Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ