1

Добредојдовте во Санторини! Добредојдовте на рајскиот грчки остров на хедонистите, романтичарите и сонувачите. Aqua Luxury Suites е мал бутик-хотел со 5 ѕвездички, сместен на една од најубавите дестинации на Медитеранот и со спектакуларна панорамска глетка на морето и заливот. Кани на опуштено бегство и одмор од мечтите, во релаксиран и пријатен амбиент, а на место со исклучителна убавина, каде совршената комбинација на високо квалитетната услуга и содржините ги надминуваат сите очекувања. Идеален за романтични двојки и брачни парови, во хотелот ќе уживате во волшебни и незаборавни зајдисонца. Изграден е како амфитеатар со автентичен стил и чудесни кровни тераси, а се извишува на ридот во Калдера, со три прекрасни комплекса кои се близу еден до друг и десет типови на сместување. Место за вистински сонувачи, за сонување подеднакво и со затворени и отворени очи. Погледнете ги фотографиите во продолжение и почувствувајте ја магијата на Санторини.

2

© 2013 TG PHOTOGRAPHY All rights reserved

© 2013 TG PHOTOGRAPHY All rights reserved

5

6

7

8

9

AQUA LUXURY SUITES SANTORINI © 2013 TG PHOTOGRAPHY All rights r

11

12

AQUA Luxury Suites

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаграден конкурс на темата „#ЕкоCовестНаОпштеството“
Следна објава“Fendi 3 Baguette”-Торби
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ