Oh my Disney изработија интересно slow motion видео со кутриња како ликови од Дизни цртаните. Малата сирена, Tangled, Frozen, Пиратите од Карибите.. преслатки, ги мамат сите воздишки. Кое е вашето омилено?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМачките на Шекспир | Susan Herbert
Следна објаваЗапознајте се себеси во 2034 година
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР