Иновативна фонтана за вашето куче, која се прикачува на цревото во дворот, и во секое време има свежа вода. Потребно е само мало внимание за да го истренирате миленичето, без разлика на неговата големина, да стапнува на педалата, со што би се активирала фонтаната.

23

25

26

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕдиторијал | Залепени
Следна објаваФото на денот | Интелигентен сексипил
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР