Чевлите со „полна“ пета, еден од големите трендови оваа сезона во едиторијалот „Залепени“ за Interview Magazine. Микс од стилови, за различни вкусови, од дизајнерските куќи како Prada, D&G, Viktor & Rolf и ALEXANDER MCQUEEN.

04

05

01

02

03

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОблаците – уметност на небото
Следна објаваФонтана за кучиња
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР